Тихий концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в ROOF 14 вересня

​14 вересня відбудеться Тихий концерт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ в Roof, де вперше буде виконано акустичну програму у вишині над Києвом. Це буде камерний концерт, де по-новому прозвучать відомі пісні гурту. В цей вечір можна буде почути кожне слово, кожен подих, кожен відтінок почуттів та стати ближчими один до одного.

У концерті візьмуть учаcть: Євгенія Смолянінова (віолончель) та Надія Ніколаєва (терменвокс), які брали участь у записі альбому 5хвилин, та спеціальні гості: Анна Заклетська та Ольга Нестеренко (гурт Vroda) і Павло Пігура та Віталій Сичак (гурт The Oscar Wild), з якими БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ познайомились та стали друзями на шоу Х-фактор минулого року.

Спеціально для створення більш затишної атмосфери на концерті буде додано більше столів біля сцени, ніж зазвичай на цьому майданчику. Бо саме такі місця першими розкупаються на концертах БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

14 вересня 19:00 ROOF   

Січових Стрільців 37-41

Квітки від 200 грн.

Продаж – у касах по місту та онлайн:
http://pmk.org.ua/events/bez-obmezhen

https://www.concert.ua/booking/bez-obmezhen

Детальніше про подію - https://www.facebook.com/events/1109983922435002

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево в 1999-му році. З того часу гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» випустив 3 студійних альбоми (Underground, #DИХАЮТОБОЮ», «5хвилин», презентував більше 50 пісень,  8 кліпів, пісні гурту увійшли до саундтреків до декількох фільмів. Гурт бере участь у численних фестивалях та івентах  - Atlas Weekend, Respublica, Бандерштат, Файне місто, Тарасова Гора, Импульс фест TattoCollection, Червене вино, Рок' N 'Січ, Октоберфест, RockSummerFest. ByПростоРадио, Рок-Булава, Арт-Пікнік Слави Фролової, Трикутник, «Ше.Фест» та інших, активно долучається до різноманітних соціальних проектів. В 2016 році гурт взяв участь у популярному шоу Х-фактор 7 на СТБ. Пісні та кліпи «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»  присутні в ефірі багатьох радіостанцій та телеканалів України.

Склад гурту сьогодні:

Олександр Адаменко – бас-гітара;
Олексій Бережной – ударні;
Андрій Радько - гітара;

Ігор Рибар – гітара;
Сергій Танчинець - фронтмен.

Відео​​
Тону - https://youtu.be/9F2JHLAa7-4
Без неї ніяк - https://youtu.be/TJ3Ci4yeQpA

Налий мені вина https://www.youtube.com/watch?v=_U6krnu8Dvc

Зима https://www.youtube.com/watch?v=HoQOWZUcIts

Аудіо
https://soundcloud.com/bezobmezhen

​​Слідкуйте за новинами на нашому сайті bezobmezhen.com та в  соцмережах:
https://www.facebook.com/bezobmezhenua/

https://www.youtube.com/БЕЗОБМЕЖЕНЬ

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий