ТІК звучить у серіалі «Коли ми вдома. Нова історія» на СТБ

В понеділок, 18 вересня, о 18:00 та 19:00 на телеканалі СТБ стартує третій сезон улюбленого проекту українських глядачів «Коли ми вдома. Нова історія». Сезон відкривається новим саундтреком від Кращого Святкового Гурту України – ТІК. Лідер колективу Віктор Бронюк написав композицію спеціально для серіалу.

– Пісня для серіалу «Коли ми вдома. Нова історія» народилась досить швидко. Сім’я – найприємніша, особливо важлива частина життя. І саме рідні люди найбільше надихають! – зазначає лідер гурту ТІК Віктор Бронюк. – Родина – це маленький світ, у якому насолоджуєшся кожною миттю, адже веселощів та цікавих пригод завжди вистачає! Наша родина мешкає у приватному будинку. Але ми маємо настільки дружні стосунки з сусідами, що вже поріднились з ними та перетворились на одне велике сімейство. З приводу і без нього часто збираємось у садку разом попити чайку, посмажити шашлики, просто поспілкуватися. Недарма кажуть: близький сусід кращий за далекого родича. Сусіди завжди поруч, тому саме ці люди першими прийдуть на допомогу у різних ситуаціях: і в радості, і в горі. От у нас з нашими вже й кіт «спільним» став!.. Цього літа, коли ми з дружиною і дітьми поїхали на відпочинок, попросили сусідів наглянути за нашим котом Марсом. І тепер сусіди знають: якщо кіт зранку приходить і просить їсти, значить, ми кудись раптово поїхали, не встигнувши попередити (Посміхається). Взаємна підтримка, взаємодопомога і взаємоповага – ось головні секрети не лише гарного сусідства, а й щасливого сімейного життя. Ну і, звісно, важливо вміти із гумором сприймати різні життєві ситуації! Саме цей позитив та тепло ми постаралися максимально передати у саундтреку до серіалу «Коли ми вдома. Нова історія». Маємо запрошення знятись у декількох серіях. І зробимо це із особливим задоволенням. Адже з гумором у ТІК дружать всі!


– Ми раді співпраці з гуртом ТІК, оскільки стиль, характер та цінності нашого проекту повністю співпадають з настроєм цього народного колективу. У результаті вийшла прекрасна творча взаємодія, за якою глядачі зможуть спостерігати з понеділка по п’ятницю, відпочиваючи після трудового дня, – коментує керівник проекту «Коли ми вдома» Максим Литвинов.   

– «Коли ми вдома» тепер лірична комедія. Скетчком – це короткі ситуації, не пов’язані між собою, а серіал – це цілісний твір, одна велика історія. Глядачам більше розкриються характери персонажів, вони побачать знайомих героїв абсолютно з інших сторін, - коментує креативний продюсер серіалу Дмитро Танкович.

Дивіться прем’єрні серії «Коли ми вдома. Нова історія» з понеділка по п'ятницю о 19:00 (повтори о 18:00) на телеканалі СТБ.Комментариев еще нет.

Оставить комментарий