Пост-релиз Lords of the Sound

Вже багато хто був на концертах симфонічного оркестру Lords of the Sound. А ще більше людей, які з ним ще не знайомі, але чули відгуки від друзів, цікавляться, що ж в ньому такого? Українські Lords of the Sound формують нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Щоб зрозуміти, потрібно просто відвідати їх виступ. Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні та за кордоном. Проводячи більш, ніж 50 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів. Тим самим залучаючи, насамперед, молодь до сучасної класики та оркестрової музики.

І от 1 жовтня, у Міжнародний день Музики, Lords of the Sound розпочали концертний сезон. Відбулося це в нашій столиці, в прекрасній Національній опері України. Тематика вечора якнайкраще підходила залі. Музиканти виконали програму Oscar Music Awards, яка є однією з найкращих в арсеналі оркестру. У стінах опери лунали саундтреки з кінострічок, нагороджених або номінованих на найпрестижнішу кінопремію Оскар.

Цю програму музиканти вперше представили рік тому в цій же залі. Реакція глядачів та відгуки дали «зелене світло» гастрольному туру. Lords of the Sound були з нею в  містах України (Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця та ін.), Білорусі та Молдови. Також Oscar Music Awards стала першою програмою оркестру, яку побачив європейський глядач.

І тепер музиканти повернули проект ще масштабнішим:  за участю Національного академічного духового оркестру України, хорової капели Академія та потужних вокалістів - Маргарити Мелешко та Ярослава Радіоненко. Музиканти під керівництвом диригента Віталія Саражинського зіграли два концерти в один день, на яких виконали саундтреки з улюблених кінофільмів: Зоряні Війни, Скажений Макс, Титанік, 5-й елемент, Пірати Карибського моря, Мулен Руж, Темний Лицар, Ла-Ла-Ленд, Матриця, Гравітація та ін..

 

На осінь у Лордів запланований дуже щільний гастрольний графік сольних концертів, а також вони приймають участь у концертах зірок світової величини.

З 12 по 15 жовтня свої виступи з програмою Viking Music оркестр проведе в Миколаєві, Дніпрі, Харкові, Черкасах.

23 жовтня на оркестр вперше чекає виступ в Палаці Спорту. Цього разу музиканти акомпануватимуть Італійському оперному поп-тріо Il Volo, які представляли Італію на пісенному конкурсі Євробачення 2015 та стали відкриттям для світової музики.

Після цього 27 жовтня концертом в Мінську Lords of the Sound розпочинають тур з ще однією важливою фігурою планетарного масштабу – піаністкою Кейко Мацуї. Тут вже йдеться мова ще про 8 концертів в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Кишиневі, Львові та Тбілісі.

Але і це ще не все! Листопад Лорди проведуть Польщі та Чехії з 11-тю концертами Oscar Music Awards.

А наступний сольний виступ симфонічного оркестру Lords of the Sound в Києві відбудеться 23 грудня також в Національній опері з програмою «Music isComing», присвяченої фентезі-проектам (Гра Престолів, Вікінги, Скайрім, Чудо-жінка, Аліса в Країні чудес, Аватар та ін.).

Детальний розклад концертів можна знайти на офіційному сайті lordsofthesound.com.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий