Ірина Федишин підкорила стадіон у Львові

 У Львові на днях пройшов сольний концерт української співачки Ірини Федишин, який відбувся в рамках всеукраїнскього туру. Зовсім не дивно, що співачка знову зібрала аншлаг, так як Ірина Федишин - єдина українська співачка, яка в один день може зібрати три аншлаги  у львівському оперному театрі.

 Цього разу Ірина Федишин підкорила палац спорту «Велотрек СКА» - один з найбільших концертних майданчиків Львова, на якому виступали такі світові зірки, як: гурт Scorpions, діджей Armin Van Buuren та інші, чим поставила новий власний рекорд - понад 4000 людей прийшло на концерт.

Для організації масштабного дійства використали понад 50 тон обладнання на сцені завдовжки 60 м. Режисером шоу став Віталій Човник – чоловік та продюсер співачки. Для реалізації світлових ефектів було залучено організаторів пісенного конкурсу «Євробачення».

Співачка і її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове і відео шоу, а також колоритні та дизайнерські костюми. Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою, а ще на сцені з’являлися живі птахи, виїжджав віз, на один із номерів авто розпиляли на частини та багато іншого. Понад 50 артистів на сцені –балет «ID» та театр танцю «Форсайт» Олександра Лещенко.

Також  Ірина презентувала шанувальникам свій новий альбом «Ти тільки мій», що став шостим у її творчому доробку. Не обійшлось і без курйозних випадків. Під час п’ятої пісні у артистки зламався каблук і вона впала прямісінько на сцені, та глядачі з розумінням віднеслись і дуже підтримали Ірину.

«Дякую Львів!!! Дякую кожному, хто був зі мною у цей незабутній вечір!!!

Щиро дякую моїй мега професійній команді, яка відпрацювала на всі 200%!!!

Дякую усім. Наступний Київ - 9 листопада» - написала співачка на своїй сторінці у фейсбук.

Експерти стверджують, що це одна з найкращих шоу-програм сучасної української пісні. Концерт зібрав масу позитивних відгуків. Михайло

Нагадаємо, що Ірина Федишин продовжила свій тур містами України та 9 листопада виступить у Києві, квитків на концерт вже практично не залишилось.

 

1 ответ

  1. Подобається як і сама співачка, так і її пісні. Озвучені рідною українською мовою. А то багато зараз українців співають на інших мовах. Варто відвідати на наступний раз її концерт.

Оставить комментарий