Gypsy Lyre в Докер пабі з програмою «Мегаполіс – історії великого міста»

Чарівні та неповторні звуки гітар та перкусії, віртуозне виконання унікальних авторських композицій чекають на вас 16 листопада на концерті в Докер пабі.
 Gypsy Lyre створюють на своїх концертах особливу атмосферу, фактично відвідувачі самі стають учасниками виступу. А головне - ця музика робить вас абсолютно вільними та щасливими! Цього разу ви почуєте в їх музиці історії великого мегаполіса.
 Gypsy Lyre – це акустичний гітарний проект авторської музики, поєднання латиноамериканської та європейської музичної культури, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту – Геннадія Бондаря. Це неймовірно чуттєві та гарні мелодії, що вражають у саме серце та переносять вас у часі та просторі. Ось ви на березі Середземного моря, а за декілька хвилин вже відчуваєте на обличчі сіль та вітер з теплого океану десь на Карибах, а потім опиняєтесь у затишному паризькому кафе на початку минулого сторіччя чи на спекотній площі в Барселоні.
16 листопада о 21:00.
Docker pub
 
 
 
 
 

Квитки від 120 грн. – в Докер пабі або

 онлайн  https://goo.gl/FrfdG2
 
Більше – о проекті Gypsy Lyre
Віртуозні музиканти дають концерти в Україні та закордоном (грали навіть на одній сцені з Домініком Міллєром, гітаристом Стінга!) та беруть участь у фестивалях, серед яких: Jazz Koktebel,  Alfa Jazz Fest, Kazantip (Z-Games), LIVE IN BLUE BAY, Крим Music Fest, Київський міжнародний кінофестиваль, УКРАЇНА МУЗИКА ЄВРОПА, Uman Jazz,  Космополит Джаз Фест, Україна в наших серцях (Чехія) та інші.
Геннадий Бондарь (акустична гітара) 
Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар ІІ-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».
Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара)
Гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків.
Андрій Мороз (перкусія)
Професійний музикант, барабанщик-перкусіоніст, композитор. Творець, колекціонер і винахідник нових звукових ефектів і перкусії. Організатор першого всеукраїнського конкурсу перкусіоністів. Має свої унікальні розробки в області звукових ефектів, які використовує у творчій роботі.
Відео
Програма з
Gypsy Lyre на UA:Перший https://youtu.be/_xkDlp4PgkY
Марія Бурмака і Gypsy Lyre — Черешні https://youtu.be/yGRt5oS4F4s
Іванка Червінська & Gypsy Lyre — Ой, Куди ж Ви, Голубочки https://youtu.be/ghkeYRJDsHI
Злата Оґнєвіч і Gypsy Lyre  Мила Моя https://youtu.be/wsvBFhHbdYQ
Gypsy Lyre - Дорога (live) https://youtu.be/rCc3AC8EfW4
Gypsy Lyre — Південні Вітри  https://youtu.be/_U2vzFZLmfU


Комментариев еще нет.

Оставить комментарий