Андріана: “Це тільки початок нової хвилі музики…”

У 2016 році співачка Андріана змінює свій образ та стиль музики, знімає нові кліпи та випускає несподівані для свого слухача треки.

Саме в цій статті співачка готова розповісти, чому пішла на такі кардинальні кроки та скільки їй коштувала зміна іміджу, стилю музики та три відеокліпи. Багато кому цікаві факти з життя артистки і ми вам їх відкриємо.

Як стверджує сама співачка, змінити образ це було добре обдумане рішення. Андріана співала поп музику, та хотіла знайти щось своє індивідуальне. Співачка наважилася на експерименти та спробувала для себе балканські мотиви в музиці. І їй це вдалося, вона відчуває, що це  їй близьке, те, що вона шукала.

Зараз співачка працює в стилі балканської музики, і протягом року встигла відзняти аж три відеороботи на пісні: «Ла Ла Ла», «Бред Пітт», «Не Дала». Саме ці кліпи кожного дня транслюються по найпопулярніших музичних каналах України і не втрачають своєї популярності та актуальності.

Ми також поцікавилися у співачки скільки вартують її відеокліпи і чим далі планує дивувати своїх прихильників Андріана?

Вже в скорому часі, а саме наприкінці весни, співачка Андріана та її команда готують для своїх прихильників великий сюрприз, а саме презентацію пісні та нової відеороботи. Як каже сама співачка це буде щось довгоочікуване і не схоже на попередні роботи. Андріана готова ще більше дивувати українську публіку та виходити на найвищі сходинки хіт парадів.

Кліпи співачці знімає Володимир Шурубура. Це дуже цікавий процес працювати з цим режисером стверджує Андріана і довірити свої пісні співачка поки не наважується нікому. Але ж скільки це все вартує?

Андріана ексклюзивно розповіла нам скільки вона готова витрати і вкладає у свої відео роботи.

Як стверджує співачка, що на сьогоднішній день, щоб відзняти якісну відеороботу, яка потім матиме шанс потрапити на провідні музичні телеканали, потрібно витратити приблизно 5000$, і ця цифра може збільшуватись до безкінечності. Якщо взяти конкретну нашу ситуацію, то на свої відеороботи співачка витрачає в середньому 8-10 тисяч $, в залежності від складності того, чи іншого із завдань, які ставляться перед режисером...

Як говорить Андріана це тільки початок нової хвилі музики, яку готова співачка дарувати своїм слухачам!.

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий